Do provozovny, ve které bylo několik klientů, přišel krátce před čtvrtou hodinou odpoledne muž s kapucí na hlavě. V ruce držel zbraň, která připomínala bubínkový revolver, a jím vyhrožoval pracovnici za přepážkou a dožadoval se vydání peněz. Žena mu je z obavy o svůj život vydala, ihned poté pachatel spořitelnu opustil.

Popis muže:

Jednalo se o štíhlého, zhruba 30letého muže, vysokého 170 – 175 cm. Měl tmavé vlasy a plnovous, mluvil plynule česky.

Popis oblečení:

Na sobě měl volnější tmavé kalhoty, světle zelenou zimní bundu s pravidelným vzorem kostky šedé nebo černé barvy a na nohou světlé sportovní boty. Maskoval se pouze kapucí zimní bundy.

Muže velice detailně zachytili bezpečnostní kamery nainstalované v pobočce. Snímky (viz související dokumenty) jsou tak zdařilé, že by pachatele mohl někdo poznat.Kriminalistům pomohou jakékoliv informace k pachateli. Pokud jej někdo poznal, ať zavolá na bezplatnou tísňovou linku 158.

Policisté již v souvislosti s tímto případem zahájili úkony trestního řízení proti neznámému pachateli, a to ze zločinu loupeže. V případě dopadení mu hrozí obvinění z tohoto trestného činu a u soudu až desetiletý trest.