„Řidič BMW zřejmě přehlédl šestašedesátiletou chodkyni, která přecházela zleva vozovku. Auto narazilo do ženy, která poté upadla na zem. Stejně starý řidič chodkyni okamžitě naložil a odvezl na vyšetření do nemocnice, odkud byla následně propuštěna do domácího léčení," informovala Šárka Pižlová z trutnovské policie.

Zloděj kradl nářadí ve stodole

Dolní Olešnice – Po zloději, který se vloupal do objektu v obci pátrají od soboty policisté z Hostinného. Ze stodoly odcizil gola sadu, křovinořez a motorovou pilu. Sedmatřicetiletý majitel vyčíslil škodu na víc jak 10 tisíc korun.

Rozbitá zrcátka poškodila další auto

Trutnovsko – Ke střetu nákladních vozidel a poškození Fiatu Punto došlo v pátek krátce po 7. hodině ranní mezi obcemi Suchovršice a Adamov. „Ke kolizi došlo zřejmě tak, že Avia vjela částečně do protisměru a zpětným zrcátkem se střetla se zrcátkem protijedoucího, dosud nezjištěného náklaďáku. Poškozené části odlétly na Fiat a způsobily majitelce škodu za 10 tisíc korun. Řidiči nákladních vozidel nezastavili a nehodu neoznámili," informovala mluvčí policie Šárka Pižlová a požádala veřejnost o spolupráci. „Hledáme svědky, kteří by pomohli se zjištěním nákladních vozidel, popřípadě i jejich řidičů. Mohou nás kontaktovat na bezplatné lince 158," dodala.