Policisté ze Špindlerova Mlýna si včera po 14. hodině všimli u mostu přes řeku Labe sedící osoby, která nebyla schopna vstát. Dále zjistili, že se jedná o 44letou ženu, která je silně pod vlivem alkoholu a s ní provedená dechová zkouška ukázala hodnotu 4,34 promile! Jelikož svým jednáním v silném sněžení a při teplotě -1 °C bezprostředně ohrožovala svůj život, policisté jí zajistili a převezli na protialkoholní záchytnou stanici v Hradci Králové.

Nové městské kluziště vyrostlo ve Špindlerově Mlýně na Bedřichově.
Novinkou zimní sezony ve Špindlerově Mlýně je městské kluziště

Dále po 17. hodině na lince 158 přijali oznámení o ležícím muži u prodejny potravin ve Velké Úpě. Policisté z Pece Pod Sněžkou vyrazili neprodleně s ohledem na nepříznivé počasí na místo. U obchodu na zemi ležel silně opilý 46letý muž, který žádným způsobem s policisty nekomunikoval. I jeho s ohledem na jeho ochranu života a zdraví zajistili a dále převezli na záchytku v Hradci.

V neposlední řadě se i trutnovští policisté včera „otočili“ v Hradci Králové. Před 22. hodinou byli přivoláni do nemocnice v Trutnově, kde je lékařka požádala o asistenci při převozu agresivní osoby na protialkoholní záchytnou stanici. Jednalo se o již „velmi známého“ 31letého muže, který nadýchal 3,65 promile.