Neznámý vandal mu v průběhu dne poškodil reklamní poutač. Bilboard se nacházel na volně přístupném místě nedaleko komunikace v Horním Maršově. Škoda je vyčíslena na 7 tisíc korun a pachateli hrozí až roční vězení.

Ani nedělní den nebyl pro policisty klidný. Ti svobodští odpoledne vyjížděli do Janských Lázní, kde dosud neznámý vandal na Černohorské ulici poškodil dvě zaparkovaná osobní motorová vozidla. Muži zákona provedeným šetřením zjistili, že pachatel v průběhu víkendu poškrábal lak na zaparkované škodovce a toyotě. Majitelky dopravních prostředků vyčíslily škodu na 10 tisíc korun. Za přečin poškození cizí věci hrozí pachateli trest odnětí svobody až na jeden rok.

Vrchlabští policisté odpoledne vyjížděli do Podhůří, kde dosud neznámý zloděj ze soboty na neděli násilím vnikl do skladu jedné z místních restaurací. Nenechavec z provozovny odcizil větší množství alkoholických nápojů. Poškozený vyčíslil předběžně škodu na 15 tisíc korun. Za přečin krádeže provedené vloupáním hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dva roky.

Do třetice přečinů se v neděli ztratila registrační značka číslo 4H1 9048. Uvedený plech odcizil dosud neznámý zloděj ze zaparkovaného renaultu v Pomněnkové ulici v Trutnově. Po značce bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Pachateli hrozí pokuta až do výše 15 tisíc korun.

(ude)