Po rozbití předního okna vnikl lapka do vozu a ukradl řídící jednotku. Škoda je 40 tisíc korun. K dalšímu vloupání do auta došlo ve stejnou dobu v Jablonci nad Jizerou. Majitel vozidlo zapomněl zamknout a přišel o okružní pilu značky Narex a bourací kladivo od firmy Makita. Způsobená škoda v tomto případě přesahuje 7 tisíc korun.

Na mokré vozovce dostal řidič smyk

Královédvorsko - K nehodě, která se stala mezi Dvorem Králové a obcí Libotov, vyjížděla dopravní policie v úterý po poledni. „Jednapadesátiletý řidič BMW za vydatného deště zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy a s vozidlem po projetí pravotočivé zatáčky dostal smyk. Sjel mimo vozovku, kde se převrátil na střechu. Ke zranění řidiče nedošlo a i dechová zkouška byla v pořádku. Majitel vyčíslil škodu na 30 tisíc korun," přiblížila incident policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Poškodil automat a sebral z něho peníze

Vrchlabí - Po zloději, který vykradl výherní automat v baru, pátrají od úterý policisté. „Nenechavec si přišel na 3 tisíce korun. Vzniklá škoda na poškozeném automatu je předmětem dalšího šetření," doplnila mluvčí policie Šárka Pižlová.

Autem narazil do vlaku, měl ale štětstí

Ploužnice - Z místní štěrkové komunikaci se nepodařilo řidiči osobního auta dostat v pátek v půl šesté večer na hlavní komunikaci. U železničního přejezdu si totiž nevšiml vlaku, který právě přijížděl z levé strany od Lomnice nad Popelkou a došlo ke střetu. Pomalu jedoucí stroj odsunul auto mimo železniční přejezd a řidič auta utrpěl lehké zranění. Alkohol byl jak u strojvedoucího i řidiče automobilu vyloučen dechovou zkouškou. Celková škoda je odhadem 30 tisíc korun.