Iva Hejnová, Hradec Králové
Netěším se na to, protože jsem zvyklá na to, že si ráda pospím. Takhle mám pocit, že vstávám o hodinu dříve. Trvá mi delší dobu, než se aklimatizuju na nový čas. Na střídání zimního a letního času jsem si už zvykla, tudíž bych to neměnila.

Oldřiška Vaňková, Jinolice
Nedělá mně to problémy, změna času mi nevadila, ani když jsem chodila do práce. Jezdila jsem do Turnova a vstávala ve čtyři ráno, a vždycky bez problémů.  Naopak mám radost, že se prodlužuje den, večer je déle vidět.

Jolana Kubcová, Doudleby nad Orlicí
Na zavedení nového času se netěším, mám v tom pak totiž hrozný zmatek. Jsem jako slepice, chodím spát tak, jak jsem zvyklá. Opravdu těžko si na to každý rok zvykám. A když už si zvyknu, tak mi ho zase změní zpátky.

Martin Horák, Trutnov
Já tyhle změny času  neprožívám a nevnímám, takže se ani netěším. Nechává mě to v klidu. Určitě je však v letním čase lepší, když po příchodu domů z práce bude ještě venku světlo. Aspoň se můžu věnovat sportovním aktivitám.

Karolína Žďárská, Náchod
Změnu času ze zimního na letní nijak negativně nevnímám, jelikož jsem na mateřské dovolené a nikam nespěchám, ráno si mohu pospat dle potřeby. Když jsem chodila do práce, bylo to horší. Trvalo mi i dva týdny, než jsem si zvykla.