Dryml, který právě včera oslavil své 64. narozeniny, pouze řekl, že byl jednatelem nemocnice propuštěn z organizačních důvodů. Firma zatím nechce jeho odvolání komentovat. Podle informací Deníku z řady jiných zdrojů je však evidentní, že organizační důvody jsou spíš jen zástěrkou jiných, skutečných příčin.

„Úspěch se v České republice neodpouští," komentoval své propuštění Dryml, který v čele nemocnice stál od ledna 2008. Odešel z vrchlabské nemocnice již jednou dříve, a to po šestiletém působení.

„Oficiálně jsem byl odvolán, a to se zpětnou platností před svým včerejším návratem z jižní Afriky, z organizačních důvodů. Tuším ale, že pravým důvodem jsou neujasněné majetkové poměry v nemocnici," řekl Dryml. Podle něj stojí za odvoláním i řada dalších nepravdivých fám.

Jednatel nemocnice Jaroslav Fiala řekl, že z organizačních důvodů byla zrušena ve vrchlabské nemocnici funkce ředitele a nemocnici bude z pozice jednatele řídit on sám. „Více to zatím nebudeme komentovat, za týden zveřejníme prohlášení k organizačním změnám," dodal Fiala. Stejně reagovala i mluvčí nemocnice Dagmar Pecinová.

Dryml však také nebyl včera příliš sdílný. Neví ani, kde bude dál působit. „Uvidíme, počkám si na nějakou nabídku. Myslím, že je dost nemocnic, které chtějí hospodařit bez dotací a v kladných číslech," uvedl pro Deník. Dryml v pozici ředitele vrchlabské nemocnice opakovaně bojoval se zdravotními pojišťovnami. Tvrdil také, že soukromá zdravotnická zařízení jsou diskriminována, protože veřejná zařízení dostávají od kraje víc. Evropská komise (EK) však Drymlově stížnosti nevyhověla s tím, že financování krajských nemocnic z veřejných zdrojů není podle evropských pravidel státní podporou.

Dryml se stal senátorem za ČSSD v roce 2008 ve volebním obvodu Hradec Králové, pak byl členem Strany práv občanů – zemanovců (SPOZ), ze které byl později vyloučen.

V roce 2014 Dryml neúspěšně kandidoval na Hradecku na senátora za stranu Domov, dostal však jen necelá dvě procenta hlasů. Ve stejném roce také neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu za Českou Suverenitu.

Dryml se na podzim 2008 stal také prvním náměstkem hejtmana hradeckého kraje, později ho však zastupitelé odvolali z funkcí a Dryml zůstal v zastupitelstvu jako nezařazený. Důvodem odvolání bylo údajné shánění informací na stranickou kolegyni Hanu Orgoníkovou, Dryml kauzu označil za provokaci. Když byl poté vyloučen i ze zastupitelského klubu ČSSD, vytáhl na ČSSD informaci, že v jejím sídle na hradecké Střelnici byl erotický klub. V roce 2006 působil jako náměstek ministra zdravotnictví Davida Ratha.