Ta první čeká na cestující v úseku Jaroměř – Dvůr Králové dnes a zítra v době od 8.45 do 14.45 hodin. Všechny vlaky nahradí automobilová doprava. Zastávky náhradní autobusové dopravy jsou v Jaroměři před staniční budovou a u podjezdu na Národní ulici u zastávky ČD, na autobusové zastávce Kuks, rozcestí, na autobusové zastávce Žireč, Dvůr Králové n. L. a ve Dvoře Králové před staniční budovou a před vrátnicí teplárny ČEZ (pouze pro výstup ve směru Jaroměř – Dvůr Králové).

Další výluka bude ve středu 15. a ve čtvrtek 16. června ztěžovat cestu na trati Dvůr Králové – Mostek od 7.20 do 13.20 hodin. Zastávky náhradní autobusové dopravy jsou: ve Dvoře Králové před staniční budovou, před vrátnicí teplárny ČEZ (pouze pro výstup ve směru Mostek – Dvůr Králové), dále před staniční budovou v Bílé Třemešné a před staniční budovou v Mostku.

Poslední výluka v tomto týdnu je plánována na pátek 17. června od 7.20 do 13.30 hodin na železniční trati v úseku Bílá Třemešná – Horka u Staré Paky. Vlaky opět nahradí autobusy se zastávkami před staniční budovou v Bílé Třemešné, dále na autobusové zastávce Mostek, aut. st., na autobusové zastávce Borovnička, žel. st., u restaurace U Myšáka a před staniční budovou v Horce.

Ve všech případech budou u spojů omezeny přepravy především jízdních kol a nebude garantován ani vůz vhodný pro cestující na vozíku, který by byl vybaven zvedací plošinou.