„Přijdeš odprezentuješ se dostaneš číslo běžíš 6, 10 nebo 15 km podle tvého výběru. Po doběhu zaznamenáme tvůj čas a po doběhnutí všech účastníků vytvoříme výsledky, které vyvěsíme na web a vyhlásíme on-line,“ popisují organizátoři s tím, že nebude žádný pevný čas startu, aby se maximální počet běžců a běžkyň, „rozmělnil“ v čase a prostoru. Dětské závody se zatím řeší, aktuální informace najdete na Facebooku či webu akce. Veškerý doprovodný program musel být zrušený.

U prezentace bude kasička na příspěvky pro Lucinku, která potřebuje i větší a lepší kočár, aby mohla pohodlně dojíždět do Speciální školy v Trutnově. Lucince ale také můžete přispívat i na transparentní účet 2501752875/2010.

Po doběhu a po rychlém občerstvení je třeba odejít z letiště, aby se tam nehromadilo velké množství lidí. „Prosíme, pamatujte, že Běh Dobrého Draka nikdy nebyl závodem jako takovým, ale během pro dobrou věc, abychom pomohli druhému a sami udělali něco pro své tělo! Těšíme se na každého běžce,“ vzkazuje tým organizátorů.

Kdy? 10. října od 9:00 hodin, letiště v Trutnově