Vážení čtenáři. Pokud čtete tyto řádky, určitě jste zaznamenali, že Váš regionální Deník prošel změnou vzhledu. Na Vaší internetové adrese www.krkonossky.denik.cz, která Vám každý den přináští zprávy z Vašeho regionu, kultury i sportu a řadu dalších zajímavostí teď můžete pozorovat drobné změny.

Jak jistě vidíte - hlavních změn doznalo písmo a také řazení zpráv. Máme za to, že změna přinese větší přehlednost a umožní Vám rychleji se orientovat v přehledu hlavních zpráv dne. Další změnou, kterou jistě vidíte je pravá část našich webových stránek, kam přibyla multimediální okénka. Tady najdete především fotografie a videa, která pro Vás pořizujeme. Nepřijdete o sekci upoutávek na Vaše oblíbená či aktuální témata jako jsou třeba Radniční inventury.

Z našich stránek naopak zmizely krátké zprávy, ale nemusíte se bát - svoje oblíbené rubriky jako narozená miminka u nás najdete.

Prohlédněte si nás a když budete chtít, dejte nám v anketě vědět, jak se Vám nový web líbí. Zároveň se omlouváme za případné drobné chyby, mějte strpení, nic nejde bez chyby hned napoprvé.

FACEBOOK - I tady nás najdete. Prostřednictvím Facebooku Vám nabízíme naše zpravodajství i možnost oslovit přímo redakci.