ZASTUPITELÉ DVORA*Jan Jarolím, Alexandra Jiřičková, Jan Helbich, Jan kříž, Jan Štípek, Jan Metelka, Jana Špačková, Pavel Kraus, Vladimír Gluz, Jaroslav Kratěna (všichni ANO 2011)
*Petr Hroneš, Dana Bohutínská, Jan Bém, Jakub Šrámek (všichni ODS)
*Veronika Tomková, Marta Pešková Staníková, Antonín Petráček (všichni DKoalice)
*Dušan Kubica, Luděk Krýza (oba ČSSD)
*Vítězslav Šturma (Východočeši)
*Ota Černý (Česká pirátská strana)

Je tudíž velmi pravděpodobné, že bude ve funkci pokračovat i v dalším funkčním období. Alespoň jeden mandát totiž získalo všech šest stran, přičemž zejména spolupráce s DKoalicí se jeví jako velmi pravděpodobná. 

"Pro mě osobně i pro nás je to překvapení. Bral jsem ty volby jako nastavení zrcadla, jestli jsme šli v uplynulých čtyřech letech správným směrem. Teď to vypadá, že Dvoráci vnímají naši práci tak, že bychom v ní měli pokračovat. Chci poděkovat všem voličům, kteří se zúčastnili voleb. Jejich výsledek je pro nás velký závazek," řekl bezprostředně po sečtení výsledků Jan Jarolím.

Vývoj další spolupráce na radnici zatím starosta odmítl komentovat. "Počkáme si, s čím přijdou ostatní strany. Máme poměrně komfortní postavení, můžeme si vybírat, proto počkáme, s jakými návrhy ostatní přijdou," řekl Jan Jarolím.

Ve Dvoře Králové přišlo k urnám 40 procent voličů. Strana ANO získala s ziskem 42,43 procenta 10 mandátů. Na druhém místě skončila ODK se čtyřmi mandáty, následovaly DK Koalice, která má tři mandáty. Své dva zástupce v zastupitelstvu bude mít také ČSSD , jednoho zastupitele oslavují v České pirátské straně a hnutí Východočeši.