Nepřehlédnutelný byl například závodní vůz Auburn 1935, který přijel z Hajnice na Trutnovsku. Ve stejném modelu se údajně vozila známá americká herečka Marilyn Monroe. Majitel si tento vůz, který je replikou z osmdesátých let minulého století, cení na zhruba dva miliony korun. 

Do některých aut se návštěvníci mohli i posadit, na jiné se nesmělo ani prstem sáhnout, aby nedošlo k poškození drahého laku. Nebylo se čemu divit. Opravy a rekonstrukce těchto letitých veteránů mnohdy "spolknou" nemalé úspory.

Součástí pestrého odpoledního programu byly zajímavé rozhovory, taneční vystoupení Aleny Smolíkové s fenkou Foxy, svou práci představili různí řemeslníci a děti se mohly zapojit do soutěží.

Jana Házová z Kladrub vzkazuje díky všem, kteří ji podporují a posílají vzkazy. V rehabilitaci prý dělá postupně pokroky.
Redaktorka Jana byla 7 týdnů v kómatu. Sbírka jí pomáhá znovu se stavět na nohy

Akce zároveň i pomáhala. Pod pilou šikovného řezbáře zde vznikala socha. Výtěžek a socha samotná bude věnována mamince dvou dětí a redaktorce Českého rozhlasu Janě Házové, kterou v loňském roce postihlo masivní krvácení do mozku. Peníze pomohou hradit tolik potřebné rehabilitace.

Zdroj: Deník/ Regina Hellová