Žena žila v Preslově ulici ve Dvoře Králové nad Labem. Z domova odešla ve čtvrtek 16. listopadu 2023 v 8:30 hodin a od té doby byla pohřešována. Pátrali po ní policisté, hasiči, nasazeni byli psovodi i vrtulník.

„Na pomoc dorazili policejní psovodi s vycvičenými psy a ze vzduchu prohledával okolí dva dny policejní vrtulník. Policisté společně se strážníky městské policie a s hasiči provedli rozsáhlé pátrání na vytipovaných místech v okolí bydliště pohřešované. Mimo jiné se intenzivně pátralo v okolí hřbitova, na Hrubých loukách v Žirči, vše bez kladného poznatku. Důkladně se propátralo i koryto řeky Labe,“ uvedla k pátrání v pondělí odpoledne policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Pátrání po Ivě Exnerové
Pohřešuje se starší žena ze Dvora Králové nad Labem

Do pátrání se zapojilo také šest jednotek hasičů. „Část jednotek pátrala pěšky v terénu, část se pohybovala na čtyřkolkách. Z HZS Kraje Vysočina byl na místo povolán kynolog se speciálně vycvičeným psem pro plošné vyhledávání osob. Prohledávalo se také okolí Labe. Jednotky z Jaroměře a Dvora Králové pátraly na člunech podél řeky až do Jaroměře. Do pátrání se zapojili také potápěči z Hradce Králové,“ popsala mluvčí hasičů Martina Götzová.

Od 16. listopadu hledají policisté, hasiči a městští strážníci 79letou ženu ze Dvora Králové nad Labem.
Už třetím dnem pokračuje pátrání po nezvěstné seniorce ze Dvora Králové