Koncert začne v 15.30, následovat bude autogramiáda herců seriálu, který každé úterý a čtvrtek sleduje přes milion diváků. Akci bude uvádět od 14 hodin herec David Gránský. Nové CD obsahuje dvanáct písniček z televizního seriálu, které nazpívala Eva Burešová, zaranžoval a nahrál je Václav Noid Bárta.

Eva Burešová se v seriálu mění v Lady X a zazpívá část songu za doprovodu klavíristy Lukáše v podání Václava Noida Bárty. Ten za klávesy nesedí náhodou, jelikož on může za to, jak staré známé pecky zní v novém kabátě.

Hlavní role v seriálu ZOO patří osmnáctileté herečce Michaele Pecháčkové, v březnu natáčela také v pavilonu žiraf.
Při natáčení seriálu ZOO si štáb nejvíc pochvaluje hyeny, složité je to s hady

Fanoušci seriálu se nyní dočkali celé verze předělávek známých písniček. "Hudba má kouzelnou moc spojit všechno dohromady, napříč všemi generacemi nebo jazyky. Naše deska písní k seriálu ZOO přivede starší generaci do hezkých vzpomínek a zároveň té mladší generaci představí písně, které již třeba ani nemohli znát a poznají je díky tomu i v novém kabátě. I já jsem díky seriálu byla seznámena s písněmi, které poslouchala v mém věku maminka, a tak je teď posloucháme společně," prozradila Eva Burešová.

Hlavní roli v seriálu Zoo TV Prima hraje Eva Burešová.
Seriál ZOO má více než milionovou sledovanost, vyrovnal megahit Slunečnou

Hlavní postava seriálu ZOO se nechala zajímavě zachytit na obal desky. Polovinu její tváře zdobí maskování vlka. "Vlky obdivuju. Jak říká indiánský horoskop, vlk je zvíře, které je velmi citlivé, drží se stranou, působí nepřístupně. Může za to ale jeho plachost a také obava z toho, že někdo zneužije jeho důvěru. Citlivost je však i jeho silnou stránkou. Je empatický a starostlivý, umí dobře vycítit potřeby ostatních a svým blízkým je vždy připraven pomoci. A pokud je nejhůř, stane se z něj šelma ochotná tvrdě bojovat a dát najevo svou sílu," vysvětlila Eva Burešová přebal desky, která půjde do světa s patřičnou parádou.

"Deska s písněmi ze seriálu ZOO vyšla 22. dubna. Pro fanoušky seriálu, písniček a všech herců ze ZOO jsme si připravili slavnostní křest, který proběhne 29. dubna v Safari Parku Dvůr Králové. A jen u křtu nezůstane, chystáme i překvapení. Takže kdo chce, ať se za námi přijede podívat," doplnil tiskový mluvčí seriálu Josef Ducký.

Na sobotní Safariběh ve Dvoře Králové nad Labem vyrazilo devět stovek účastníků.
FOTO: Na Safariběh vyrazil i Haďák ze seriálu ZOO, výtěžek jde na zebry v Ugandě