17.1. 2011 - Zdeněk ze soutěže musí odstoupit!

Nosil jsem domů dřevo, ale zmrzlá naštípaná polena se musí velmi obezřetně hlídat. Nevím, zda máte taky zkušenost, že když se na vás řítí něco, tak neuhnete. Poleno se uvolnilo a já čumím a čumím, z hlavy žádný neuron, či co má hlídat zachování zdraví, nezablikal. Poleno narazilo do pravé nohy a aktivnímu cvičení je konec. Krve jak z vola, nebo spíše z vola. Au, au je pozdě. Po konzultaci s Mirkou Jasanskou jsem do programu Hubněte s Deníkem vyslal kamarádku.

A já, milí čtenáři, zkusím, co to udělá upravit životosprávu z domova. V Lipové Lázních se léčila obezita vínem, nepiju. Indiáni kouřili a Vinetou byl šlank. Známí kuřáci si takto udržují postavu, nekouřím. Jídlo je velmi omezené, taková škvarková dieta… Z aktivit mi zbývá zábava chudých, jak jistě víte z klasické literatury, ne paní kněžna, ale Kudrnovi měli hodně dětí. Nuže, uvidíme kdo s koho, zda vyrýsovaní z fitness Olymp, či já od jídelního stolu. U jídla se také strávník zapotí.

Více o soutěži HUBŇETE s Deníkem čtěte v úterním vydání Krkonošského deníku!

12.1. 2011 15.00 hodin

Návštěva třetí. Mé běhátko čeká. 10 minut jsem běžel, odpočinek a kolo 10 minut. To vše dvakrát. Protažení a konec. Jsem docela znavený, říkám si, kde jsou ty endofirny? Kde? Přece v čokoládě. No nic, třeba přijdou. J

V pátek 18.00 znovu.

9.1.2011 8.00 hodin

18:26

Opět běhátko, 10 minut nastaveno, po 2 minutách mě začaly bolet lýtka, vykašlu se na to. Vedle na běhátku spokojeně šlapal člověk cvičený. Tak to ne, taky vydržím. Po 10 minutách jsem odešel k baru a začal si povídat s paní Davídkovou. Přišel Filip, abys nevychladl, dalších 10 minut. Nemám pocit chladu, spíše vařím. No nic, tak 10minut. Někdy minuty běží pomaleji, než běžím já. Sláva, jsou pryč, kdo dal na stroj displej? Proč? Mám to za sebou! Filip, tak ještě 10 minut, vzhůru na běhátko. Na protějším kopci vylézá sluníčko, nikdy bych neřekl, jak je to zajímavé. Na displej se nepodívám a nezakry ju ho ručníkem. Už ten čas určitě uplynul, podívám se a….6 minut, snad to je zpožděné. Je konec, jsem frajer, dal jsem navíc 21 vteřin. Jen tak. Protažení u ribstolu a odchod. Další návštěva ve středu 15.00 hodin.

8.1.2011 8.00 hodin

Přišel jsem poprvé do fitness. Probíhaly i přípravy, zakoupení sportovní obuvi a tepláků.

Přivítal jsem se s Filipem (trenér), začali jsme běhátkem, je to sranda, stojíte na místě a běžíte. 10 minut a bylo to akorát, přitom jsem zjistil, nemám ručník. V Olympu jsou zařízeni, je možnost zapůjčení. Vodu taktéž nemám, na baru je k zakoupení. Ochotně natočí z kohoutku.

U ribstolu protažení, i tato jednoduchá činnost je složitá.

Přecházíme na posilovací stroje. Krátké seznámení, na aktivní cvičení je čas.

A hřeb programu, vážení. Chytrá mašina zváží, změří a určí tuk, vodu a další parametry. Jsem překvapený. Váha si mě neváží, jsem nadcent, docent dávno tomu bylo v moravské zemi.

"Máš doma krejčovský metr? Změř se a každý týden zkontrolujeme," tož tak. Zalitoval jsem, že už nemám zootechnický metr, tam jsou kila.

Filip mě zkoukl a verdikt," když dáme dolů 5 kilo, bude to dobré."

Znovu běhátko, 10 minut, protažení u ribstolu a loučíme se.

Neděle 8.00 to jistí.