Jaromír Jágr odhalil v kostele jeden z restaurovaných obrazů křížové cesty, jehož je patronem. Diváci, kterých se namačkaly do kostela čtyři stovky, pobavila talk show. V ní Richard Krajčo zpovídal Jaromíra Jágra a pokládal mu otázky, které před začátkem napsali návštěvníci. O zábavu bylo díky vtipným odpovědím postaráno, akci si viditelně užívali oba hlavní protagonisté.

Richard Krajčo a Jaromír Jágr bavili diváky v kostele v Chotěvicích.
VIDEO: Do StarDance tančit nejdu, bránil se Jágr výzvám zraněného Krajča

Jaromír Jágr byl s akcí v chotěvickém kostele spokojený. Častokrát byl vidět jeho typický široký úsměv od ucha k uchu. „Bylo to výborné a vtipné, kostel byl plný lidí. Doufám, že si přišli na své. Akce navíc podpořila dobrou věc. S Ríšou jsme oba věřící,“ řekl Jágr Deníku.

Návštěvu vzácného hosta si užíval také Richard Krajčo. „Byl to výjimečný večer ve výjimečném prostředí. Byl umocněný tím, že jsme odhalili další obraz křížové cesty, který se podařilo zrestaurovat díky Jardovi. Myslím, že tady v kostele byla řada jeho fanoušků, kteří ho takhle neznají. Měl hluboké myšlenky, ale také spoustu momentů, kdy se člověk nasmál a předvedl se jako komik,“ pochválil slavného hokejistu Richard Krajčo.

Jeden z fanoušků si nechal podepsat v kostele v Chotěvicích dres Jaromíra Jágra z Pittsburghu Penguins.Jeden z fanoušků si nechal podepsat v kostele v Chotěvicích dres Jaromíra Jágra z Pittsburghu Penguins.Zdroj: Deník/Jan Braun

Michal Žiga z Chotěvic si nechal podepsat od Jaromíra Jágra původní dres Pittsburghu Penguins, ještě s tehdejším logem Tučňáků. „Když jsme se dozvěděli, že tady bude pan Jágr, tak si syn objednal přímo z USA z Pittsburghu dres se jménem a číslem Jaromíra Jágra. Doufali jsme, že nám ho podepíše. Jsem šťastný, že se povedlo, taky jsem se s ním vyfotil. Je to velká osobnost a pan hráč. Akce byla perfektní, bylo to hodně vtipné. Byli jsme nadšení.“

Richard Krajčo a Jaromír Jágr bavili diváky v kostele v Chotěvicích.
FOTO: Jaromír Jágr a Richard Krajčo bavili diváky v kostele v Chotěvicích