Už v půl desáté vyrazí týmy na parádní krasojízdu. Vzhled a styl posoudí odborná porota a pro nejlepší posádky jsou jako tradičně připravené pěkné ceny.

Jak to dělá Eva? Vyzkoušejte si…

Harrachov - Každý, kdo si chce vyzkoušet, jaké pocity zažívá při snowboardcrossových závodech Eva Samková, může otestovat novou crossovou trať. Je umístěna pod harrachovskými můstky a přístupná nejen milovníkům snowboardu, ale také všem lyžařům.

Popel a pálenka zítra pobaví Na Rychtě

Rtyně v Podkrkonoší - Komedii Popel a pálenka z pera současného finského autora Bengta Ahlforse, který je jedním z nejpopulárnějších skandinávských dramatiků, nastudovali členové Náchodské divadelní scény. A zítra ji představí publiku ve rtyňském kině Na Rychtě. Tam se svérázná paní plukovníková rozhodne, že si urnu právě zesnulého manžela odnese ze hřbitova domů, což vnukne jejím potomkům nápad, jak se zmocnit ne zrovna malého dědictví. Nakonec vše skončí krachem, nečekaným happy endem a pobaveným publikem. Začátek představení je v 18 hodin.

Ve Zlatém erbu má region tři zástupce

Trutnovsko - Do soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí Zlatý erb 2015 se z regionu přihlásili tři zástupci. V Královéhradeckém přehledu je zatím město Rtyně v Podkrkonoší, městys Černý Důl a obec Libňatov. A další už nepřibudou, protože termín ohlášení včera vypršel. Krajské kolo začne v pondělí, uzávěrka pro hlasování veřejnosti je 23. února. Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům s využitím internetu a ostatních elektronických médií.