Místní noviny vyrobené přímo na Krakonošově náměstí, rozhovory s politiky, soutěž a zábava. Tak vypadal včerejší Den s Deníkem.
Debatu o místních problémech zpestřil hned na začátku telefonát s trutnovským starostou a senátorem Ivanem Adamcem. Ten byl včera na služební cestě v Brazílii. Přesto krátce pohovořil o záměru stavby městského kulturního a kongresového centra, lidmi zkráceně označovaného jako divadlo. „Vypadá to velmi nadějně. Pokud budou v pořádku všechny náležitosti, mohla by stavba začít na podzim příštího roku,“ řekl Adamec. V telefonickém rozhovoru ze Sao Paola rovněž ujistil, že město připravuje stavbu domova důchodců na Červeném kopci. „Čekáme jen na přidělení slíbené státní dotace,“ naznačil Adamec. Pokud stát poskytne peníze ještě letos, mohlo by se stavět už v tomto roce. Stavba má trvat dva roky.
Na včerejší den s Deníkem přišlo na 400 lidí. Měli možnost poznat redaktory Krkonošského deníku při práci na aktuálních stránkách. K vidění byla i ukázka internetové podoby regionálních novin a vystoupení trutnovského Rebels teamu. Nechyběla možnost vyhrát drobné dárky, nebo se vyplněním kuponu zařadit do slosování o novou Fabii.

Rozhovor s Ivanem Adamcem si můžete poslechnou zde, nebo v sekci galerie.