Přestože sezona je u konce, příděl nového sněhu a chladné počasí uplynulých hodin uvítali provozovatelé lyžařských areálů v Krkonoších. Většina velkých areálů je v provozu. Prachový sníh, který přibyl k technickému, navýšil pokrytí sjezdových tratí. Harrachov, Medvědín a Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně, Herlíkovice a Rokytnice nad Jizerou hlásí vynikající podmínky pro lyžování.

Velmi dobré jsou v Peci pod Sněžkou, na Černé hoře v Janských Lázních, ale i ve Vítkovicích, Strážném, Pasekách nad Jizerou, Malé Úpě nebo na Benecku. Pěkné lyžování bez front si mohou užít lyžaři v Mladých Bukách, Dolním Dvoře nebo Černém Dole, lyžuje se i ve Velké Úpě. Některá střediska nabízejí jízdné v ceně vedlejší sezóny. Například ve Skiareálu Černá hora stojí celodenní skipas 490 korun.

Ve Špindlu se jezdí za cenu malé sezony, za 550 korun na den, děti od 6 do 12 let od soboty dají za celodenní skipas pouze jednu korunu. V Černém Dole prodávají celodenní permanentku za 420 korun a v Dolním Dvoře za 320 korun. Vleky už nejezdí například v Žacléři – Prkenném Dole, Radvanicích nebo Petříkovicích.