Nečekané události se děly v úterý ráno na trutnovském Krakonošově náměstí. Těsně po desáté hodině byl celý prostor uzavřen desítkami policistů a kriminalistů České republiky! K údivu všech zatýkali nejznámějšího českého bankovního zloděje!!!

Ano, byl to on FRANTIŠEK PROCHÁZKA! Tento mediálně proslavený bezpečnostní pracovník jedné agentury, který uloupil oné agentuře více než půl miliardy korun, byl bez problémů zadržen! A jak byl vůbec objeven? Došlo k neuvěřitelné shodě náhod.

Naše reportérka Jana Mudrová dělala právě anketu do zítřejšího vydání. Ptala se lidí na náměstí, zda vydělávají dostatek peněz, zda jsou spokojeni se současnou finační situací atd. Už měla na řadě posledního responedeta…když..jí začaly být odpovědi tohoto pána až moc podezřelé - například JM: Vyděláváte si měsíčně více než je průměrná měsiční mzda v ČR? Odpověď: Ne, mám teď trošku víc peněz naspořeno. JM: Vydělal jste si více v minulém roce než si vyděláte pravděpodobně letos? Odpověď: Mnohem více, bude to stačit mě i mým potomkům na dalších sto let pohodového života. JM: A kolik že peněz jste si asi vydělal? Odpověď dotyčného: Myslím, že něco kolem 530 milionů, jestě jsem je všechny nevyndal z toho pytle, tak nevím! A po této neskutečné odpovědi to naší investigativní reportéce došlo: Mám přeci čest s Frantou Procházkou! Ihned nenápadně anketu ukončila.

Na mobilu vytočila známé to číslo 158, a do pěti minut už Františka Procházku odváděli v poutech. "Krásná práce, děkujeme paní Janě za pomoc", komentoval tuto situaci trutnovský mluvčí Policie ČR Udo Ertner. Článek je smyšlený!

Více k tématu: