Poprvé se sdružení bude prezentovat v rámci nového turistického regionu na veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2008 v Brně, který se koná ve dnech 10. až 13. ledna.


V rámci největší výstavní akce cestovního ruchu v České republice se Podzvičinsko chce představit jako malebné Podkrkonoší, oblast, která nebyla a zatím není tak exponovaným místem návštěv turistů jako sousední Český ráj nebo Krkonoše. Tedy lokalita ideální například pro rodinnou dovolenou nebo organizované skupiny.

Zajímavá nabídka historie, kultury a některá typická témata jako sochařství, ovocnářství nebo nabídka menších skiareálů by měla být postupně nabízena a prezentována v podobném grafickém podání jako současná nabídka Krkonoš. Od spojení s jedním z nejnavštěvovanějších míst Čech očekává sdružení možnost spolupráce na sever do Krkonoš, kde aktivity cestovního ruchu koordinuje Svazek měst a obcí Krkonoše. Mezi ně patří například propojení tras pro pěší a cykloturisty, společné projekty v oblasti dopravy, propagace či koordinace společenských a sportovních akcí.