Odbor cestovního ruchu městského úřadu pořádá pro všechny podnikatele a další subjekty v cestovním ruchu II. fórum. Setkání se uskuteční v úterý 26. listopadu od 15.30 hodin v zasedací místnosti číslo 215 městského úřadu.

Po představení přítomných podnikatelů bude následovat zhodnocení letošní turistické sezony a návštěvnosti Regionálního turistického informačního centra. Přítomným úředníci představí projekty odboru cestovního ruchu.

Dalším bodem bude spolupráce Regionálního turistického informačního centra s podnikateli a subjekty, hovořit se bude o získávání a poskytování informací, o propagačních materiálech a tiskovinách. Řešit se má také možnost inzerce. Zástupce Sdružení Český ráj představí nové webové stránky své organizace, která se zaměřuje právě na propagaci a rozvoj turistického ruchu v regionu.

Setkání je určeno pro ubytovací a stravovací zařízení, ale i provozovatele památek a dalších turistických cílů na Turnovsku. Cílem je navzájem si vyměňovat zkušenosti a koordinovat akce v oblasti turistiky a cestovního ruchu. Český ráj patří mezi oblíbené lokality a snahou je nalákat sem ještě více návštěvníků.

V případě zájmu potvrďte účast buď na e-mailu: info@turnov.cz nebo na telefonu 481 366 255.

(njt)