Případ první: Na ledě Elektromont arény se dnes představí nováček z Letňan. Pražané pro domácí hokejisty představují doslova noční můru. Vždyť je to jediný soupeř, kterého letos Vrchlabí neporazilo. Ano jediný! Na konci září od něj Stadion doma schytal šest branek (3:6) a v odvetě, která se hrála v hlavním městě, soupeř doslova dominoval a zvítězil rozdílem propastných sedmi branek. Na nejtěžší porážku v ročníku by se dnes hodila rázná odpověď.
Šance na dnešní úspěch podle Deníku: 75%.

Případ druhý: Naprosto stejný osud má zatím počínání Trutnova se soupeřem ze Sokolova. Také zde jsou Západočeši jediným týmem, na který Draci letos ještě nedokázali vyzrát. Doma sice chvíli vedli, prohráli ale 1:3. V pohledné partii na ledě Baníku zase Trutnovští mohutně dotahovali ztrátu, aby nakonec padli v poměru 5:3.
Šance na dnešní úspěch podle Deníku: 45%.

Případ třetí: Kdo dnes nevyužije domácího prostředí, to jsou hráči Dvora Králové. Těm ke všemu stojí v cestě třetí tým tabulky Děčín. V dosavadních dvou vzájemných duelech Rodos vsítil vždy jen dvě branky, a to ani jednou na body stačit nemohlo.
Šance na dnešní úspěch podle Deníku: 15%.

Všechny duely 25. kola začínají v 18 hodin. Platí to i o utkání z dolních pater tabulky, v němž se střetnou Řisuty s Bílinou.

Letošní bilance vzájemných soubojů
Vrchlabí – Letňany 3:6
Letňany – Vrchlabí 8:1

Trutnov – Sokolov 1:3
Sokolov – Trutnov 5:3

Děčín – Dvůr Králové 6:2
Dvůr Králové – Děčín 2:5

Podkrkonošské vysvědčení: 6 utkání, 0 bodů, skóre 12:33.