Šest areálů po České republice, z toho čtyři v Krkonoších provozuje společnost Snowhill. Všechny ale stojí.  „Snad se počasí brzy umoudří a opět bude možné spustit zasněžování." „Na dnešek se mírně ochladilo a spadl lehký poprašek. My ale čekáme na nižší teploty, abychom mohli pokračovat v zasněžování," hlásí webové stránky areálů Herlíkovice, Šachty, Kamenec i Kozinec.

„Snažíme se připravit kvalitní lyžařské vyžití a příjemné prostředí pro celé rodiny. Na své si přijdou i sportovněji založení lyžaři. Ti budou moci využít měřené slalomy, pro lyžařskou a snowboardovou mládež připravujeme snowparky či funparky s překážkami," uvedl k aktuální připravenosti Michal Hošek, ředitel společnosti Snowhill. „Kromě poskytování lyžařských služeb se zaměřujeme i na bezpečnost našich lyžařů zabezpečením areálu podle příslušné technické normy, dodržováním desatera bezpečnosti FIS a samozřejmě všem doporučujeme užívat lyžařské helmy," dodal Michal Hošek.

Novinkou, která potěší všechny lyžaře a snowboardisty je zejména možnost zvýhodněných cen permanentek od pondělí do čtvrtka a speciální nabídka rodinných permanentek na jednodenní lyžování. V Herlíkovicích navíc budou jezdit děti do 5 let zdarma a posouvá se tu také hranice věku pro juniorské zvýhodněné skipasy až na 18 let.

Zbylé dva areály společnosti Snowhill leží v Mariánských Lázních, resp. Kašperských horách.