Slet čarodějnic proběhne i v Horním Starém Městě, na Zelené louce. Sraz všech je v 18.00 před restaurací "U Machače", odkud se v 18.15 vydá průvod směrem fotbalové hřiště, kde bude pro všechny přítomné připraven zajímavý program. Více čtěte Z D E!

Lampionový průvod s pálením čarodějnic a ohňostrojem se koná na fotbalovém hřišti FK Mostek. Sraz je ve 20.30 na autobusovém nádraží v Mostku.

Slet čarodějnic a čarodějů se koná v Kocbeři. Odlet je v 17 hodin od Vodojemu u Teuberů. Čarodějnické masíčko pro každého účastníka průvodu je zdarma, stejně jako drobné občerstvení pro děti.

Fotbalový oddíl pořádá Pálení čarodějnic na fotbalovém hřišti v Borovnici. Sraz je ve 20 hodin, zapálení hranice ve 20.30, občerstvení zajištěno.

Pálení čarodějnic se od 20 hodin koná na hřišti v Borovničce. Občerstvení a točené pivo zajištěno, pro děti bude připraven buřt k opečení zdarma. K dobré pohodě zahraje Láďa Pacák.

Další hranice vzplane od 19 hodin u Hotelu Pod Zvičinou. Občerstvení je zajištěno.

V Hostinném vyrazí tradiční průvod čarodějnic, černokněžníků a strašidel v 19.30 ze zdejšího náměstí do areálu koupaliště, kde o půl hodiny později zápálí oheň. Už od 9 do 14 hodin bude v místním domě dětí a mládeže probíhat Čarodějnický den. Na programu jsou výtvarné dílny, vykládání karet i vaření.

Na zahradě Domu dětí a mládeže Pelíšek ve Vrchlabí se čarodějnice slétnou v 16 hodin. Kromě opékání buřtů organizátoři připravili řadu soutěží, módní přehlídku a vyhlásí Top–čarodějnici. Jilemničtí oslaví Filipojakubskou noc v areálu u technických služeb. Začátek je v 19 hodin, zahraje místní skupina ThisPlay.

Čarodějnický průvod se v 18 hodin vydá i na hřiště v Havlovicích. Účastníci vyrazí od Ševerových Na Výsluní a cestou na hřiště budou plnit různé úkoly.