Na čtverečkovaným papírem se sešlo čtrnáct středoškolských týmů. Kromě Trutnovska například z Hostinska nebo Novopacka.

Mezi studenty panovala velmi humorná atmosféra. Není ani divu, když k ní přispěly názvy týmů jako Klobásy, S ranní rosou a podobně. Letmé úsměvy vyvolal i Omega team, který si vyžádal, aby bylo pro zápis jména týmu použito malé řecké písmeno omega, které připomíná lidské pozadí. Vtipné jméno si dali i hráči z týmu KIA, neboli Kripples In Action, z Obchodní akademie a Obchodní školy v Jánských Lázních. Tito pIšQworkáři s úsměvem zvládali své handicapy, a proto se s nimi již od skupin mohl rovnat jen málokterý tým. Do play-off se probojovali jako vítězové skupiny. Ani ve čtvrtfinále se tým KIA nezastavil a dostal se tak do vrcholného okruhu semifinalistů. Bohužel na protivníky z týmu Stoned People již nestačili, a tak si šli zahrát o třetí místo a možný postup na krajský turnaj s týmem Kuharisha, který byl poražen borci z Omega team. Ti si odnesli prvenství. Omega team z Gymnázia a SOŠ pedagogické Nová Paka soutěžil ve složení Ondřej Suchánek, Michal Bark, Ondřej Bark, Jan Novotný, Jaroslav Macek.

Druhé místo získalo družstvo Stoned People ze stejné školy,ve složení Jan Kvasnička, Ondřej Plecháč, Jan Machek, Tomáš Mitlener, Lenka Šulcová.

Uspěl i trutnovský region, a to třetím místem družstva Kuharisha z Gymnázia a SOŠ Hostinné ve složení Tomáš Krempanský, Jaroslav Sogel, Ondřej Stránský, Petr Lesák, Michal Čejka.

Krajský turnaj se bude konat už v úterý 30. listopadu odpoledne, a to v Česko-anglickém Gymnáziu Hradec Králové.