V pátek večer diváci uvidí improvizační hru Milostný trojúhelník, ve které se situace, postavy i zápletky rodí přímo na jevišti.

Improvizaci bez předem daného scénáře předvedou herec Martin Zbrožek, komik Lukáš Pavlásek a jedna z nejžádanějších českých hereček Anna Geislerová. Situace, postavy, zápletky, charaktery, písničky i tance, to vše se bude rodit až na jevišti přímo ve světlech právě vznikajícího představení. „Průběh představení připomíná chůzi po laně, kde hrozí nebezpečí pádu a zároveň, když se vše daří, máte pocit, že se dotýkáte hvězd,“ uvádějí tvůrci.

Příběhy na pódiu ožijí jen pro tento jediný večer a už se nikdy nezopakují. „Proběhne drama, několik srdceryvných scén, komických paradoxů, absurdních až snových výjevů a nakonec vás překvapí, že na jevišti byli jen herci, světla a pár rekvizit,“ naznačují tvůrci.

Divadelní představení začíná v 19.30 hodin, ale už od 14 hodin bude otevřený areál vily, z které před více než sto lety řídili bratři Štěrbové stavbu přehrady Les Království na Labi.