"I když jsou místa beznadějně vyprodána, můžou lidé všechno sledovat díky streamu na mém i kapelovém facebooku nebo YouTube kanále Kryštof. Mám hroznou radost, že i 26. prosince se sjedou do Chotěvic lidé z celé republiky a chtějí u toho být a pomáhat. Přispívat je možné stále i dobrovolným příspěvkem. Je vidět, že máme skvělé fanoušky, kteří nám fandí a chtějí pomoct našemu záměru," měl radost z velkého zájmu.

Kryštof Léto 2021 v Trutnově
OBRAZEM: Krajčo a spol. vystoupili v narvaném Bojišti

"Mši bude sloužit náš kamarád Zbigniew Czendlik. Po ní bude následovat můj koncert s trumpetistou z naší kapely a kamaráda kytaristy Miloše Knoppa. Spolu jsme si připravili vystoupení v komornější verzi," přiblížil program.

V kostele se na Štěpána objeví také pop-artové obrazy. "Rádi bychom v kostele vytvořili galerii, něco speciálního, abychom dokázali přilákat i mladé lidi. Miluju pop-art, takže už při akci 26. prosince budeme mít v kostele první dva pop-artové obrazy od českého malíře Josefa Rataje, který neuvěřitelným způsobem ztvárnil Ježíše a Pannu Marii. Budou to první vlaštovky. Chceme z kostela udělat místo, za kterým budou lidé opravdu mířit," nastínil Richard Krajčo svoje plány.

Koncert kapely Kryštof  v trutnovském Uffu.
OBRAZEM: Kapela Kryštof naladila vyprodané Uffo, Krajčo plul ve člunu