Ženu a chlapce pohřešuje její partner a otec dítěte, který se v pátek obrátil na obvodní oddělení v Libčicích nad Vltavou. V pátek večer kontaktovala policisty z Pece pod Sněžkou majitelka penzionu, kde se žena se synem 25. prosince ubytovala.

Už šest let je nezvěstná německá turistka Christa Geissler, v Krkonoších loni v listopadu zmizel také senior Martin Luska z Prahy.
Krimi záhada. Po německé turistce i seniorovi z Prahy se v Krkonoších slehla zem

"Žena měla v pátek v dopoledních hodinách ukončit pobyt v Peci pod Sněžkou. Majitelka penzionu ji naposledy viděla v úterý 27. prosince dopoledne. Od té doby je však nekontaktní, pokoj je uzamčen a její vozidlo stojí před penzionem," uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Policisté pátrají po Janě Kovářové a jejím synovi Adamu Czudkovi.Zdroj: Policie ČR

Pohřešovaná žena je čtyřicet let, trvalé bydliště má v okrese Praha - venkov západ. Podle popisu policistů má hnědé vlasy a hubenou postavu. Měří 165 až 170 centimetrů. Jejímu synovi, který se rovněž pohřešuje, jsou tři roky.

Po čtyřicetileté ženě a tříletém chlapci od pátečního oznámení pátrají policisté. "Celou noc zjišťovali okolnosti jejich zmizení, zda nejsou hospitalizovaní v nemocnici, v jiném ubytovacím zařízení nebo někde v okolí, ale bohužel je zatím nenašli," konstatovala Iva Kormošová.

Přehled hledaných osob z okresu Trutnov, po kterých pátrají policisté.
Po kom jdou policisté? Hledají Nizozemce a dalších šestnáct lidí z Trutnovska

"Žádáme občany, kteří by mohli podat jakoukoliv informaci k pohřešované ženě a jejímu synovi, aby okamžitě zavolali na linku 158, nebo se dostavili na jakoukoliv policejní služebnu," požádala veřejnost policejní mluvčí.

Policisté pátrají po Janě Kovářové a jejím synovi Adamu Czudkovi.Zdroj: Policie ČR