„Pro děti všech věkových kategorií je každý den v provozu velmi oblíbená vzduchová trampolína, pro menší děti pak vodní polštář. Příznivci sportu zase uvítají nové hřiště na pétanque a venkovní pingpongový stůl. Spolu s již stávajícím asfaltovým a pískovým kurtem na beach volejbal je to další nabídka, která osloví nejen rekreační sportovce,“ přiblížil novinky starosta Dolní Kalné Tomáš Navrátil.

"Areál je po všech stránkách připravený. Nabídka nejen sportovního vyžití je opravdu pestrá, každý si zde určitě najde svoje. Velkým lákadlem je nejen okolní příroda a průzračně čistá voda v koupališti, ale také na rozdíl od okolních koupališť jeho velikost, což ocení zejména plavci. Teď už jen zbývá si přát, aby se léto povedlo a do autokempu si našlo cestu co nejvíce lidí", řekl starosta Dolní Kalné.

Vstupné se oproti loňsku nemění. Za celý den zaplatí dospělí 60 Kč, děti 40 Kč. Při vstupu po 17. hodině je cena snížena na 40 Kč za dospělého a 20 Kč za dítě. Provozní doba od 9 do 19 hodin, v tropických dnech může být prodloužena. K dispozici jsou návštěvníkům také permanentky, které stojí 700 Kč pro dospělého a 500 Kč pro děti, s permanentkami je vstup neomezený.

Mohlo by vás také zajímat: Pomník obětem střelby na filozofické fakultě přivezli z lomu ve Vyhnánově

Instalace pomníku obětem střelby na filozofické fakultě. | Video: David Vacek