V Polské ulici v Trutnově město opravilo stávající chodník a vybudovalo část nového, ŘSD kompletně vyměnilo povrch vozovky. „Nyní už nám zbývá osadit jen autobusové zastávky a drobné dodělávky, ale běžnému provozu by nemělo nic bránit. Jsem rád, že se nám tato společná akce s ŘSD povedla dotáhnout do úspěšného konce a Trutnovákům tak přibyde další úsek moderní, opravené a bezpečné komunikace,“ uvedl starosta Trutnova Michal Rosa. Trutnovská radnice investovala do opravy Polské ulice 12,9 milionu Kč.

ŘSD zbourá most ve Volanově před odbočkou na Dolce, úsek silnice I/16 bude kvůli tomu uzavřený.
ŘSD chystá kompletní uzavírky ve Volanově a Bernarticích. Starosta spadl z Marsu

V závěru července má začít kompletní uzavírka ve Volanově, kde ŘSD zbourá most před odbočkou na Dolce ve směru na Pilníkov, odstartovat má také rekonstrukce silnice I/16 mezi Zlatou Olešnicí a Bernarticemi. Zatímco v případě uzavírky ve Volanově ŘSD termín několikrát posunulo a stále není jasné, kdy přesně rekonstrukce začne, oprava silnice na trase Zlatá Olešnice - Bernartice bude zahájena 31. července, a to za úplné uzavírky. Potrvá do 31. října.

Aktualizovaná mapa oprav ŘSD v Královéhradeckém kraji pro letošní rok.Aktualizovaná mapa oprav ŘSD v Královéhradeckém kraji pro letošní rok.Zdroj: ŘSD