Minulý týden se vypravili do polského lázeňského města Kudowa Zdroj. „Tady měli vozíčkáři a jejich doprovod možnost navštívit místní tržnici, kde se výletnici rozutekli a v poledne se pak vydali do rybárny, kde chytali pstruhy. To je hodně pobavilo a pro velký úspěch by si chtěli akci zopakovat v září," postřehl jednatel klubu Jan Roček.

Uplynulou sobotu následoval výlet do Krkonoš, konkrétně na enklávu Lučiny nad Pecí pod Sněžkou. Účastníky potěšily jak výhledy na Krkonoše, tak kontakt se zvířaty na Kolínské boudě, kde si mohli nakrmit kozy a ovce. „A jako vždy na horách jim velmi chutnaly místní speciality na Kolínské i Lidické boudě," dodal Jan Roček.

Kromě cestování čekalo vozíčkáře i setkání s gruzínským velvyslancem J. E. Zaal Gogsadzem a mohou se těšit na nadcházející středu, kdy pro ně Jaroslav Špaček připraví promítání z oblasti národních parků USA.

„Na srpen ještě plánujeme opakování úspěšné návštěvy pražské sommeliérky s představením vín a sýrů a návštěvu místní kafírny Volkafé," připomněl Jan Roček.