„Středisko každý rok zlepšuje služby, aby bylo o zákazníky postaráno od příjezdu do odjezdu. Základem je sníh, 95 procent sjezdovek pokrývá technika. Provozujeme vlastní lyžařskou školu, spolupracujeme se školkami a školami a půjčujeme lyžařské vybavení. Letos zavádíme prodej skipasů po internetu," vyjmenovává silné stránky areálu ředitelka Kateřina Pilařová.

V zimě na zákazníky čekají kromě tradičních akcí jako Karneval na lyžích (13. března), pravidelné animační programy pro děti, testovací jízdy nebo příměstský lyžařský tábor v době jarních prázdnin.

Cena denního skipasu zůstává stejná jako vloni. Tedy 450 korun za den pro dospělého, 400 pro juniora a seniora, děti zaplatí 340 korun. Zajímavým doplňkem vícedenních lístků jsou jízdy na bobové dráze zdarma. Ta totiž funguje i v zimním období.

„Areál je plně připravený, sněžná děla jsou na kopci, čekáme na první intenzivní mrazy," doplnila Kateřina Pilařová. Lyžařský areál tvoří třísedačková lanovka, 7 vleků, dětský park s pojízdným pásem a vlekem i snowpark.

Areál Mladé Buky