Slavnostní ceremoniál se jako obvykle uskutečnil v rakouském Kitzbühelu a ocenění osobně převzala delegace v čele s ředitelem špindlerovského Skiareálu René Hronešem. V soutěži se tradičně každým rokem utkávají věhlasné lyžařské resorty z celého světa. Hlasují v ní nejen přední odborníci na lyžařský průmysl a horské hoteliérství, ale i stovky tisíc lidí z široké veřejnosti. O vítězi rozhoduje počet udělených hlasů.

"Úspěch vnímám jako ocenění naší celoroční práce a snahy neustále zkvalitňovat služby v našem středisku. Lidé vidí a cítí, že se skiareál posouvá každým rokem k lepšímu. I letos jsme investovali do další modernizace a zavedli flexibilní ceny skipasů. Lyžaři si je mohou kupovat z pohodlí domova a bude platit, že čím dříve si je zájemci koupí, tím budou levnější,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

Výhodné skipasy je možné pořídit již nyní. Skiareál spustil v polovině listopadu online prodej deseti tisíc kusů jednodenních permanentek za pouhých 290 korun. K dispozici jsou v současnosti skipasy od 350 korun, a to přes věrnostní systém GOPASS. Letošní sezona oficiálně odstartuje ve Skiareálu Špindlerův Mlýn 7. prosince tradičním openingem ve Svatém Petru.

Titul Nejlepší lyžařský resort 2019 získalo francouzské středisko Val Thorens.

Do Špindlerova Mlýna opět míří lyžařský Oskar.Zdroj: Skiareál Špindlerův Mlýn