„Na hřebenech Medvědína i Svatého Petra čeká spousta atrakcí. Zábavná dětská hřiště v oblacích s unikátními hracími prvky, nádherné výhledy, možnosti pikniku v centru Krkonoš. U dolní stanice lanovky na Medvědín i v centru města nyní nově nabízíme možnost vypůjčení opravdu kvalitních elektrokol,“ uvedl ředitel skiareálu René Hroneš. „Společně s Kolem pro život, organizátory největšího seriálu závodů horských kol v Evropě, jsme spustili prémiový projekt E-bike půjčovny. Bezmála sto kilometrů cyklotras si tak mohou bez problému užít i začínající sportovci," dodal.

Špindlerův Mlýn také koncem května otevřel Špindl bike park, vyhlášenou freeride trať pro zkušené i začínající jezdce. Některé trasy jsou dlouhé až sedmi kilometrů a užijí si je profesionální i amatérští bikeři. Na své si ale přijdou i fanoušci terénních koloběžek a čtyřkolek. Mezi dětmi jednoznačně vedou šlapací elektrobuginy v buggy centru a trampolínový park v dolní stanici medvědínské lanovky.

V Královéhradeckém kraji dosáhla míra nezaměstnanosti k 31. květnu 2020 2,9 procenta. K mírnému zvýšení došlo na Trutnovsku, kde stoupla oproti březnu o půl procenta na 3,2.
Nemáme signály o hromadném propouštění na Trutnovsku, říká ředitel Úřadu práce

„Nezapomněli jsme ani na návštěvníky, kteří chtějí zažít Špindl trochu jinak mimo dění v centru města. Od 12. června si mohou pronajmout pozemek pro stanování přímo pod sjezdovkou ve Svatém Petru. Pobyt ve stanovém městečku je intimnějším a rozhodně i dobrodružnějším způsobem, jak se dají poznat Krkonoše," upřesnil Hroneš.

Před restauracemi ve Špindlerově Mlýně si mohou lidé dát i maso z grilu. Šéfkuchař z Elanu Jaroslav Jindřišek připravuje specialitu, balkánské čevabčiči.
Gril, voňavky, drinky. Špindlerův Mlýn ožívá. I díky Pražanům