Uffo – společenské centrum Trutnov bylo oficiálně předáno městu a v současné době prochází kolaudačním řízením. Prostory budou ještě doplněny dalším nábytkem a doplňky.

Objekt, který se pyšní architektonickou a technologicky propracovanou jedinečností, má již letos výrazně obohatit život občanů i těch, kteří budou za kulturními zážitky do Trutnova přijíždět.

Vedení společenského centra zveřejnilo plán divadelního předplatného na sezonu 2010 až 2011, společně s přehledem tří předplatitelských skupin. Na své si přijdou milovníci činoherního divadla, divadla a hudby i divadelních delikates. „Věřím, že si lidé z bohaté nabídky vyberou tu, která je jejich srdci blízká, že budou návštěvy kulturního stánku vždy pozitivním zážitkem a že se toto místo stane obohacující součástí jejich života,“ vyjádřil přání ředitel centra Uffo Libor Kasík.

Až do čtrnáctého května si mohou nové předplatné zajistit v recepci Národního domu stávající držitelé předplatitelských kuponů Domu kultury. Poté bude od 17. května zahájen volný prodej pro nové diváky. Kapacita kukátkového divadla, které je jednou z variant uspořádání nového prostoru, je zhruba o čtyřicet míst větší, než byla v Národním domě. Dá se tedy odhadovat, že ve volném prodeji předplatného se dostane na stejný počet zájemců.