Na akci Česko zpívá koledy s Deníkem zazní tyto tituly: Nesem´ vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem´ spolu do Betléma, Jak jsi krásné neviňátko, Pásli ovce Valaši a Vánoce, Vánoce přicházejí. Těžištěm zpívání s Krkonošským deníkem bude opět prostranství před Uffem v Trutnově, ale přidávají se i další místa. Již tradičně se k akci v těchto dnech přihlásily například Státní léčebné lázně v Janských Lázních nebo Zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem. Přihlaste se také vy. Napište na adresu jana.mudrova@denik.cz, kde si vánoční koledy ve stejnou dobu jako v celé ČR zazpíváte s Deníkem.

Zahrádkáři si pochutnávali na roládách

Libňatov - Přátelské posezení, spojené s ochutnávkou a soutěží o nejlepší roládu, uspořádali o víkendu libňatovští zahrádkáři. Všichni návštěvníci příjemného sobotního odpoledne mohli soutěžit se svou slanou či sladkou pochoutkou nebo se stát jen porotcem ostatních. Ze čtyřiadvaceti nejrůznějších vzorků nakonec svou chutí největší úspěch sklidila špenátová roláda Věry Klementové.

Dobrá zpráva…pro Svatoňovické

Velké Svatoňovice - Se svou nejnovější nastudovanou komedií zavítají do kulturního domu ve Velkých Svatoňovicích v neděli Libňatovští ochotníci. Od 16 hodin tu předvedou hru, která nese název Na letním bytě. Diváky komedie ze starých časů zavede do malých lázní, jehož poklidný život razantně naruší příjezdy pražské rodiny se dvěma dcerami a neodolatelného doktora Česala. Veselohra ukazuje prázdnotu, malichernost a mravní bídu české buržoazie z konce minulého věku, ale i na neupřímné a sobecké chování měšťáků.