Skupinu připomínající legendu českého country si přišly poslechnout stovky lidí. Není divu. Ve svém repertoáru má i ty Tučného největší hity jako Báječná ženská, Cesty toulavý nebo Koukám, jak celá země vstává.

O koncerty sedmičlenného Revivalu založeného předloni zesnulým Františkem Tichým je v kraji velký zájem. Naplánované jsou například ještě v Pileticích, Dvoře Králové nad Labem, Radvanicích a Pilníkově.

close Trutnovské hudební léto 2024. info Zdroj: Uffo zoom_in Trutnovské hudební léto 2024.

Na programu Trutnovského hudebního léta je celkem 17 hudebních vystoupení. Zazní postupně všechny oblíbené žánry - například rock, pop, folk i dechovka. Podle tradice se koncertuje ve středu a v pátek, až na jednu výjimku vždy od 16.30 hodin. Už zítra, tedy ve středu 10. července bude hrát kapela Projekt 143.

Koncerty pořádá Uffo. Nejsou však jedinou hudební nabídkou v Trutnově. O sobotách se hraje také u kiosku na pláži v kempu Dolce. O otevření tamního muzikantského léta se na konci června postaraly kapely Jakž Takž, Vende Ballini a Projekt 143. Na sobotu 13. července se chystá živé akustické vystoupení formace Cirkus Blues.

Mohlo ba vás také zajímat: Pořádný mejdan na Bojišti aneb Takhle se slaví jubileum!

Rompeprop na Obscene Extreme Festivalu 2024 v Trutnově. | Video: Pavel Cajthaml