Se vznikem týdeníku Krkonošský týden (od 23. května bude vycházet pravidelně každou středu) se do novin vrací i populární rubrika čtenářů U nás doma. Plnit ji budou příspěvky od vás, čtenářů z našeho regionu.

Pište nám o věcech, které vám udělaly radost, sledujte, co se u vás děje, posílejte perličky ze života nebo třeba pozvání na výlet, akci atd.. Fotoaparátem zachyťe zajímavosti i dění kolem vás. Svěřte nám své úvahy, básně, zamyšlení, názory. Pokud jste viděli nebo zažili něco zajímavého, poučného, veselého, neobvyklého, nenechávejte si to pro sebe a dejte nám vědět. Fotíte? Pak neváhejte a podělte se o své foto „úlovky“.

Jste zástupcem či členem nějakého spolku či sdružení (myslivci, včelaři, hasiči, sportovci a mnoho jiné..)? Dejte nám o sobě a o vaší činnosti vědět, mile rádi vaše příspěvky budeme dlouhodobě zveřejňovat.

Rádi byste přispěli do rubriky U nás doma a hledáte inspiraci? Fantazii a obsahu příspěvků se meze nekladou, využít můžete i některé z daných témat:

Pasti na řidiče
Jaký je váš názor na dopravu v místě, kde bydlíte? Setkali jste se bezohledností za volantem? Narazili jste na nečekané potíže při cestách po regionu a chcete varovat ostatní?

Problémy, potíže v okolí
Jste s něčím nespokojeni, chcete se k něčemu veřejně vyjádřit? Udělejte to prostřednictví rubriky U nás doma!

Studenti, studentky
Máte zájem stát se v budoucnu novinářem, spisovatelem? Rádi píšete, máte co říci? Ozvěte se nám!

Můj miláček
Pošlete snímky či vtipné zážitky s vašimi domácími mazlíčky! Pochlubte se, proč je právě ten váš nej!

Tip na výlet
Navštívili jste zajímavé místo, objevili lákavou kulturní památku. Podělte se s ostatními! Uvítáme i pozvánky na zajímavé akce ve vašem okolí. 

To je úlovek!
Rybaříte? Pochlubte se svými úspěchy a úlovky, snímky rádi uveřejníme.