Oprava potrvá do 30. června a týká se také křižovatek s ulicí Slovanskou (u gymnázia) a Pražská. Objízdná trasa pro tranzit směr Trutnov pro vozidla do 3,5 tuny vede z ulice Valteřická ulicí Pražskou směrem do centra, ulicí Slovanskou, Dvořákovou a Českých bratří s napojením na silnici I/14 u restaurace Partyzán. V opačném směru budou vozidla pokračovat ulicí Českých bratří přes Kozí plácek na křižovatku ulic Krkonošská, Pražská, Slovanská a Nádražní.

Objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 tuny vede z kruhového objezdu u čerpací stanice Benzina po obchvatu do Dolní Branné a dále ulicí Dělnickou s napojením na silnici I/14 na kruhovém objezdu u Lidlu.

Pracovníci Služeb města Vrchlabí ve spolupráci se specializovanou firmou dezinfikují panelové domy.
Služby města dezinfikují ve Vrchlabí paneláky, zastávky i zámek

"Ulice Pražská bude na příjezdu do města směrem od Dolní Branné slepá, ukončená u MŠ Komenského. Do centra je třeba použít trasu po obchvatu a ulicí Valteřickou," uvedl tajemník Městského úřadu Vrchlabí Pavel Řehák. Zároveň upozornil, že na křižovatce ulic Pražská a Valteřická bude po dobu stavby změna přednosti v jízdě.

"Žádáme řidiče, aby respektovali dopravní značení, dodržovali objízdné trasy a nezkracovali si cestu obytnou zástavbou," zdůraznil Pavel Řehák.

Před rokem omezila dopravu v Rudníku výstavba kanalizace a oprava silnice. Rekonstrukce cesty do Hostinného bude nyní pokračovat dalším úsekem.
Silnici z Rudníku do Hostinného čeká uzavírka od poloviny dubna