A jak se lze do soutěže zapojit? Stačí, když správně odpovíte na všechny čtyři soutěžní otázky a budete mít štěstí při losování. Otázky budeme zveřejňovat každý týden od 7.4. až do 30.4., přičemž vždy zopakujeme všechny předcházející otázky, takže vám určitě nic neunikne.

Neseďte proto za pecí a vyrazte do soutěže o pobyt v Peci. Třeba budete moci objevovat Krkonoše i v jiných ročních obdobích než v zimě, kdy jsou naše nejvyšší hory nejnavštěvovanější.

Zejména jaro a podzim na horách jsou pověstné svou krásou a hlavně klidem. Turistů je zde v této době méně, ceny jsou mimosezónní a třeba fronty u populární lanovky na Sněžku nehrozí.

Zlatý certifikát Baby friendly, jehož je Horizont držitelem, vám dává jistotu, že se zde vaše děti opravdu nudit nebudou a vy díky tomu získáte čas na sebe i své aktivity. Zejména o letních prázdninách se můžete těšit na tématické animační programy, které probíhají plných 6 dnů v týdnu vždy od 14 do 20 hodin. A ani při nepřízni počasí není třeba zoufat. Přímo v hotelu jsou dva ricochetové kurty, squash, kuželky, stolní tenis a samozřejmě hotelové wellness centrum.

A pokud byste přesto nevěděli co v Peci pod Sněžkou dělat, hotelový personál vám rád doporučí aktivity na míru potřebám, zájmům a možnostem vaší rodiny, a to třeba ještě před vaším příjezdem do hotelu. Nechte se proto překvapit co vše lze v Peci pod Sněžkou a v hotelu Horizont zažít. Objevte svůj Horizont… www.hotelhorizont.cz

Nezapomeňte sledovat Krkonošský deník, aby vám neunikla žádná otázka!